prosidoc چیست؟

کلمه PROSIDOC مخفف Professional Science Document Center به معنای مرکز اسناد علمی تخصصی می باشد. این وب سایت در سال ۱۳۹۹ با تشکیل هسته علمی و تولید محتوای انحصاری و تخصصی شروع بکار کرد.در جهانی که ۹۸ درصد وب سایت ها مطالب علمی غیر مجاز که حاصل تلاش و کوشش دیگران است را بدون اجازه و حق انتشار در معرض فروش قرار می دهند، PROSIDOC این افتخار را دارد که اعلام نماید بیشتر فایل های موجود در انحصار سایت PROSIDOC بوده و هیچ فایلی بدون اجازه و رضایت مالک آن به فروش نخواهد رسید.

چرا باید PROSIDOC را انتخاب کرد؟

در مدیریت سایت PROSIDOC هر گروه تخصصی دارای یک مدیر گروه مستقل است که فایل های تهیه شده پس از تایید علمی مدیر گروه در وب سایت قرار داده می شود تا کلیه کاربران محترم با خیال راحت بدون دغدغه از اطلاعات فنی فایل، با خیال آسوده به اطلاعات آن استناد نماید.

امنیت بالای پرداخت

وب سایت مرکز اسناد علمی تخصصی نه تنها مجهز به گواهی SSL است بلکه با استفاده از نرم‌افزارهای ضد هک و فیشینگ، کلیه اطلاعات کاربران را کد گذاری کرده است به نحوی که سرقت این اطلاعات تقریبا غیر ممکن است. علاوه بر این، درگاه بانکی این وب سایت متعلق به بانک سامان بوده که یکی از امن ترین و مطمئن ترین درگاه های بانکی کشور است.

ضمانت خرید

وب سایت مرکز اسناد علمی تخصصی کلیه فایل های موجود در سایت را ضمانت می کند. در صورت هرگونه مغایرت متن توضیحات با فایل اصلی، پول پرداختی بهمراه غرامت مالی به کاربران محترم بازپرداخت خواهد شد.

پاسخگویی محترمانه و صبورانه

رویکرد وب سایت مرکز اسناد علمی تخصصی مبتنی بر مشتری مداریست. از این رو تیم پشتیبانی وظیفه دارد با بیانی محترمانه و صبورانه پاسخگوی سوالات شما در خصوص کلیه محصولات باشد. کاربران محترم می توانند سوالات خود را پیش از خرید محصول با ما در میان گذاشته و تیم پشتیبانی موظف است سوالات شما را بصورت کامل و محترمانه پاسخ دهند.